Престольне  свято села Адампіль ФОТО

Престольне свято села Адампіль

У селі Адампіль відбулося храмове престольне свято, яке організували настоятель місцевого храму отець Михайло, працівники селищної ради – староста Віктор Сосняк, діловод Любов Кучер, директор Адампільського Будинку культури Сергій Тукало, депутат селищної ради Володимир Галиш.

Розпочато інформаційну кампанію «Виходь на світло!» Пресреліз

Розпочато інформаційну кампанію «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб НОВИНИ

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб

Cтаросинявська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, вводиться поняття мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ).

Привласнили понад 20 млн грн під виглядом продажу автівок та квадрокоптерів для потреб військових: Нацполіція викрила організовану групу шахраїв ФОТО ТА ВІДЕО

Зловмисники в інтернеті пропонували доставку автомобілів з-за кордону та продаж квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України. Утім, отримавши передплату за «замовлення», яке начебто мало доставлятися з-за кордону, зловмисники зникали, адже не планували виконувати взяті на себе зобов’язання. У такий спосіб вони привласнили гроші волонтерів та військовослужбовців.