Фото без описуСьогодні у сесійній залі адмінбудинку Старосинявської селищної ради відбулася зустріч із  представниками Національної поліції:  начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області Кузьміним Петром Петровичем; старшим інспектором з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України полковником поліції Когунем Андрієм Миколайовичем. На зустріч запрошено керівництво сектору поліцейської діяльності № 1 (Олександр Дулепов, Олександр Пасічник), дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади.

Участь в заході взяли: селищний голова Віталій Здебський, працівники селищної ради, депутати селищної ради, волонтери.

З метою покращення службової діяльності, налагодження більш тісної комунікації та відкритості партнерських відносин між громадянами і поліцією, поліцейські мали можливість обговорити із громадськістю проблемні питання сьогодення, які виникають у службовій діяльності працівників місцевого підрозділу поліції, та шляхи їх подолання, обговорено також інші питання.

За матеріалами зустрічі.