Фото без описуСтаросинявська селищна рада висловлює подяку усім працівникам структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ за активну участь у ліквідації наслідків артобстрілів на території сусідньої Меджибізької громади в ніч на 19 серпня, котрі працювали в команді чотири дні на пошкоджених об’єктах:

• відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради;
  • місцевій пожежній охороні;
  • медичним закладам громади: КНП «Старосинявський ЦПМСД», КНП «Старосинявська БЛ»;
  • КУ «Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування»;
  • приватним підприємцям Олегу Лучіцькому, який допомагав встановлювати скло у пошкоджені вікна, (скло б/в надано відділом освіти як допомога (керівник Олександр Пузирук)  та Олександру Цехмейстру, Юрію Лучіцькому, Олександру Лучіцькому, який надав цвяхи для ремонтних робіт;
  • ТОВ «Слав’янське -5» (керівник Олександр Слизькоухий) - за підтримку транспортом;
  • ТОВ «ЕлеватоБудІнвест» (керівник Сергій Захаренко) – за допомогу у забезпеченні плівкою, матеріалами для ремонту.

Щирі слова вдячності адресуємо працівникам, які з розумінням віднеслися до ситуації та надали допомогу!

Щиро дякуємо вам усім за добрі вчинки  та розуміння! Нехай повернуться ваші справи до вас сторицею.