Фото без описуВчора, 30 серпня 2023р., у  приміщенні Старосинявського ліцею імені О.Романенка відбувся захід освітян Старосинявщини «Освіта єднає, організований початок освітнього процесу в 2023-2024 рр.».

В обговоренні основних аспектів освітньої політики взяли участь: перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр ПОПИК, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури  виконавчого комітету селищної ради Олександр ПУЗИРУК.

Під час заходу освітяни презентували свої досягнення, перспективи та плани роботи, а саме:

• 1. «Організація діяльності та створення безпекового середовища закладу освіти в умовах воєнного стану» - керівник Мшанецького ліцею Наталія КУЛЕША .
  • 2. «Робота профспілкової організації відповідно до вимог сьогодення» - голова профспілкової організації працівників освіти Валентина НІКОЛАЄЦЬ.
  • 3. «Робота закладу дошкільної освіти в умовах сьогодення: виклики та перспективи» - директор Адампільського ЗДО “Малятко” Олена РОЗДОБУДЬКО.
  • 4. «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти через роботу інклюзивно-ресурсного центру» - директор центру Юрій ЧЕШНЬОВСЬКИЙ.
  • 5. «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу, роль шкільного психолога» - психолог центру розвитку педагогічних працівників Тетяна ГОЛУБЧИК.
  • 6. «Нові підходи у національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти – вимога сьогодення- педагог-організатор Старосинявської гімназії №1 імені Олександра Казмірова Світлана СТАСЮК.

У продовження заходу присутні підвели підсумки минулого навчального року, визначили пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу 2023-2024 рр.

Нехай цей навчальний рік додасть нам усім віри, стабільності, нових здобутків!

Миру і швидкої ПЕРЕМОГИ нам і нашій Україні! СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЗСУ та УСІМ ЗАХИСНИКАМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ!

За матеріалами відділу освіти, молоді, спорту, культури

виконавчого комітету селищної ради