Новини та події Старосинявської громади

В ІВАНКІВЦЯХ ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА

В селі Іванківці в місцевому  сільському  клубі проходив схід села, в якому взяли участь голова Старосинявської  Об'єднаної Територіальної громади Віталій Здебський, перший заступник голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів Андрій Карпушин,  юрист  відділу Держгеокадастру в Старосинявському районі Ігор Нестерук.

17:13 07.06.2016

ОГОЛОШЕННЯ!

19 червня 2016 року                     поч. о 12.00                            смт. Стара Синява

15:23 06.06.2016

Інформація для пенсіонерів з Донецької і Луганської областей

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.05.2016 №167 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” починаючи з 1 липня 2016 р. виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.

16:18 03.06.2016

ГОЛОВОЮ ГРОМАДИ СТВОРЕНО ОПЕРАТИВНУ ГРУПУ

До голови Об’єднаної територіальної громади  Віталія  Здебського  звернулися за порадою і допомогою мало захищені родини із сіл Адамполя та Миколаївки.  Голова громади  провів  оперативну нараду , на яку запрошено:

16:01 01.06.2016