Хвилюючим, багатолюдним  видався  день 9 травня 2017 року в селі Івках, де у сільському Будинку культури  зібралася громада сіл  Івки, Місюрівка та Травневе, щоби вшанувати світлу пам’ять односельчанам,  котрі героїчно загинули  в роки Великої Вітчизняної війни.

Учениця Місюрівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів -  Городецька Вікторія, студентка Камянець-Подільського культ-просвітнього коледжу Папуга Мирослава  співали тематичні пісні. Працівники культури сільських клубів:  с.Івки – Інна Балан, завідувач бібліотечним філіалом  (с.Місюрівка)   - Раїса Джулій,   мешканці сіл, учителі, орендарі земельних паїв, учасники бойових дій в зоні АТО прийшли на мітинг-реквієм, організований депутатом,  діловодом селищної ради Марією Омельчак.

Учаснику бойових дій в зоні АТО  Голубчику Андрію Миколайовичу  під час проведення мітингу представник від Старосинявського райвійськкомату Микола Паламарчук вручив ювілейну  медаль «Учасник АТО».

Перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Андрій Карпушин привітав учасників заходу із Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, від імені голови громади Віталія Здебського,  депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради вручив Почесну грамоту єдиному ветерану Великої Вітчизняної війни Заїці Григорію Яковичу, привітав його із 90-річним ювілеєм і вручив подарунок.

Подарунки  ветерану  Григорію Заїці та учасникам  бойових дій:

1. у роки Великої Вітчизняної - Стручку Василю Миколайовичу;

2. на Сході України вручили й інвестори – від ТОВ «Агро-Регіон-Івки» - Василь Олійник, ПП Мельник, ФГ «Пасічна» - Віталій Таєнчук, орендар  Роман Радченко.

Від селищної ради та депутатського корпусу виступила депутат селищної ради Марія Іванівна Омельчак, яка подякувала учасникам війн за мир та спокій у домівках, вручила подарунок  ветерану.  До пам’ятника загиблим воїнам поклали живі квіти та корзини з квітами  від селищної ради у пам'ять загиблих.

Прихожани Івківської православної церкви  (УПЦ)  відправили поминальну літургію за загиблими у роки війни.

Допоки пам'ять жива – житиме кожен воїн-визволитель у серцях кожного із нас!

Прес-служба ОТГ.