З нагоди Міжнародного дня музики в рамках тижня музики для дітей та юнацтва в Старосинявській музичній школі відбувся концерт

Дата: 09.10.2018 15:35

У 1975 році, 1 жовтня ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики. Без музики нам залишатися надовго не можна! Музика — це міжнародна мова, що зрозуміла всім. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати, вона може все. А люди, які з набору нот створюють справжні музичні шедеври, — і зовсім всемогутні. Складно уявити, як з окремих звуків з’являються мелодії, здатні розтопити навіть найчерствішу душу.

Міжнародний день музики — це професійне свято для всіх, чиє життя пов’язане з нотами, піснями, музичними інструментами.

З нагоди цього прекрасного свята в рамках тижня музики для дітей та юнацтва в Старосинявській районній музичній школі відбувся концерт на якому прозвучали музичні твори у виконанні її вихованців та викладачів, а також було представлено і виступ класу хореографії.