Відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення  та організації заходів, приурочених до Дня селища та захисника України

Дата: 11.10.2018 14:39

У Старосинявській селищній раді відбулося засідання організаційного комітету з нагоди проведення  та організації заходів, приурочених до Дня селища та захисника України, яке провів Старосинявський селищний голова Віталій  Здебський.

Відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради доручено організувати святковий концерт, розгорнуту книжково-ілюстративну виставку, краєзнавчу вікторину. Відділу освіти, молоді, спорту та культури  виконавчого комітету   доручено провести спортивні змагання, виставку декоративно-прикладного мистецтва та конкурс малюнку на асфальті.

Обговорено план заходів та шляхи їх реалізації. Голова громади В.Здебський  звернув увагу  на чітке дотримання правил безпеки та правопорядку  при проведенні  заходів з нагоди свята.