ПРОХОДИЛО спільне засідання постійних депутатських комісій

Дата: 29.08.2017 18:31

У малому залі засідань  селищної ради   проходило  спільне засідання постійних депутатських комісій селищної ради:  комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та комісії  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури  і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, яке провів голова  першої комісії  Лакуста Андрій Михайлович за участю голови освітянської комісії Галини Григорівни Симчишиної та шести депутатів селищної ради.

На порядку денному  роботи комісій було питання:  погодження переліку питань,  запропонованих на розгляд 22 чергової сесії селищної ради, яка відбудеться  31 серпня 2017 року.

Депутати детально обговорили зміни до програм розвитку, заслухали інформації та відповіді  начальників відділів, управлінь, заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, запропонували на сесії заслухати інформації керівників комунальних підприємств «Старосинявський комунгосп» та «Старосинявський центральний водоканал №1» про виконання депутатських запитів.

Засідання комісій тривало півтори години.

Прес-служба ОТГ.