Фото без описуПитання призначення директорів навчальних закладів  комунальної власності  територіальних громад Старосинявщини виникало ще у 2010-2014 роках, коли до керівництва району поступали пропозиції освітян  щодо прозорого відповідального кроку призначення директорів на конкурсній основі.

Із часу створення Старосинявської ОТГ  сесією селищної ради прийнято рішення щодо призначення директорів на конкурсній основі та розроблено Положення про проведеня конкурсу.

Конкурс на посаду директора Старосинявського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" ім. О.Романенка відбувся нині - 29.08.2017 року.

Конкурсна комісія  ознайомилися із документами трьох конкурсантів, які подали свої кандидатури на конкурс, заслухано виступи, відбулося обговорення.

За результатами голосування  перевага була у директора Заставецької  ЗОШ І-ІІ ст., філії Старосинявського НВК Олександра Миколайовича Ткачука.

Фото, відео проведення конкурсу.

Конкурсна комісія.