ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ЗІ СВЯТКУВАННЯ 26-ої РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2017 18:00

Відбулося друге розширене засідання оргкомітету  в Старосинявській селищній раді з нагоди проведення  та організації заходів до 26-ої річниці Незалежності України, яке провів голова оргкомітету, голова  об’єднаної територіальної громади Віталій Едуардович Здебський.

Оргкомітет відбувся за участю першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлани Лакусти, керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету  селищної ради  Богдана Німця, працівників КП «Старосинявський комунгосп» Ігора Федорчука, директора Старосинявського РЕМ Олега Черниша, начальника РС ГУ ДСНС  в Хмельницькій області Валентина Матіяша, начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету селищної ради Олександра Пузирука, представника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського  ВП ГУНП в Хмельницькій області Віктора Поповича та працівників селищної ради.

Члени організаційного комітету  визначили перелік святкових конкурсів та заходів з нагоди проведення 26-ої річниці Незалежності Українина стадіоні ДЮСШ із залученням в.о.старост, працівників сільських Будинків культури та клубів, діловодів, бібліотек, визначилися із проведенням різних змагань та майстер-класів, детально обговорили організаційно-господарські питання з нагоди святкування на місці події – стадіоні ДЮСШ.

Прес-служба ОТГ.