Хмельницька область, Хмельницький район

День Державного Прапора у Старій Синяві

Дата: 23.08.2017 17:22

Працівники Старосинявської  селищної  ради  взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Прапора та 26-ої річниці Незалежності України, котрі проходили в районному Будинку культури.

Учасників заходу привітали:  селищний голова Віталій Здебський,  перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Гурин, голова районної ради Василь  Франчук, представники політичних сил.

Відбулося офіційне представлення  кращих громадян Старосинявського району, фото яких занесено на районну Дошку Пошани, вручено їм  спільні грамоти райдержадміністрації та  районної ради  і подарунки.

Вітальними піснями привітали присутніх  у залі артисти  районного Будинку культури,  юна переможниця пісенних конкурсів Дарина Гінгазова.

Селищний голова запросив усіх присутніх на святкування 26-ої річниці Незалежності України, яке проходитиме 24 серпня 2017 року     о 17.00 год на стадіоні ДЮСШ у Старій Синяві.

Відео, фото із заходу.

Прес-служба ОТГ.