Хмельницька область, Хмельницький район

СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ - ОБГОВОРЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Дата: 06.09.2017 18:01

У селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі детально проаналізували Проект рішення  сесії
Старосинявської селищної ради "Про формування старостинських округів на території Старосинявської селищної ради та призначення перших місцевих виборів старост сіл".

Депутати обговорили різні варіанти формування старостинських округів, фінансування із селищного бюджету на проведення виборів старост, на  утримання та виконання  посадових обовязків майбутніх старост згідно чинного законодавства.

Комісії винесли пропозиції оприлюднити  в друкованих ЗМІ та на офіційному сайті в розділі "Новини" даний проект рішення, який подається для  обговорення та можливих пропозицій, котрі узагальнюватимуться  на  чергових засідання постійних  депутатських комісій і  доформовуватиметься проект рішення, котрий  буде винесено на сесію селищної ради.

Прес-служба ОТГ.