Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

26  вересня 2017 року        смт  Стара Синява        № 52 /2017-р

Про скликання  24 –ї позачергової  сесії                                         Старосинявської  селищної  ради VII скликання

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати  двадцять четверту  позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     28 вересня 2017 року  о 11 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним :

1. Про затвердження  повноважень  депутата  селищної ради по виборчому  округу № 15.
2. Про затвердження  переліку об’єктів, які  реалізуються за  рахунок коштів субвенції з державного  бюджету місцевим  бюджетам на  формування  інфраструктури об’єднаних територіальних  громад.
3. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою,  озеленення та поліпшення стану довкілля Старосинявської селищної ради на 2016-2020 роки
4. Про внесення змін до Програми  розвитку автомобільних  доріг  загального користування  місцевого  значення  Старосинявської  селищної  ради Хмельницької  області  на 2017 – 2018  роки.
 5. Про внесення змін  до  селищного  бюджету 2017 року.
6. Внесення  змін  до   рішення  23 –ї сесії   Старосинявської селищної ради  «Про постійні комісії Старосинявської  селищної  ради»  від 08.09.2017 року № 17.

7. Про надання  матеріальної  допомоги.

2. Запросити на сесію  :  депутатів селищної  ради;   голову  Старосинявської РДА Русого І.П.; голову  Старосинявської районної ради  Франчука В.В.; керівників  установ та організацій : головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М., головного спеціаліста відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого  комітету  селищної ради Скригунця П.М., начальника відділу культури, національностей та  туризму  Німця Б.П.,  виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В.,  т.в.о. редактора районної газети «Колос» Білоус Н.Б.,  директора  Старосинявськогол РЕМ Черниша О.В.; начальника  КП «Старосинявський  комунгосп» Федорчука І. Ю., директора КП «Центральний  водоканал №1» Коломійця М.Д.,  директора  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорного П.В., начальника  Старосинявського районного сектору ГУ  ДСНС у  Хмельницькій  області Матіяша В.В.;  виконуючих обов’язки старост;   представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Е. Здебський