25-та ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ВИРІШУВАЛА ПИТАННЯ СІЛЬСЬКИХ ВОДОГОНІВ

Дата: 16.11.2017 17:55

Якими зусиллями будуються водогони на території сіл громади? Які кошти необхідні? Яка процедура будівництва та освоєння субвенцій з державного бюджету? Хто допомагає, а кому байдуже? Коли планують завершити роботи? Про це – відео трансляції із сесійного залу.

Селищний голова Віталій Здебський скликав 25-ту позачергову сесію селищної ради у зв’язку з необхідністю затвердження проектно-кошторисної документації будівництва та реконструкції об’єктів – сільських водогонів, щоби реалізувати можливість освоєння коштів з державного бюджету та реалізувати численні звернення громадян, які вбачали гострою проблему водопостачання сіл і зазначили першочерговість цих питань у протоколах під час сходу сіл.

Участь в роботі сесії взяли 17 депутатів селищної ради. Розглянули питання:

• Про затвердження проекно-кошторисної документації будівництва та реконструкції об’єктів, що реалізуються за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році. Доповів: Карпушин Андрій Андрійович – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік. Доповідала: начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Кузьмич Мирослава Михайлівна

Голова громади Віталій Здебський висловив теплі слова вдячності народному депутату України Віктору Бондарю, першому заступнику Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Вячеславу Негоді,

інвестору АП НВП «ВІЗИТ» М.Юрчишину за допомогу у прочищенні артезіанської свердловини в с.Липки, представникам фірми «Еталон» «Вінниця Буд Проект»; відмітив, що всі зусилля селища рада спрямує , щоби до 31 грудня 2017 року роботи з даного напрямку були виконані.

Прес-служба ОТГ.