За участю селищного голови Віталія Здебського, депутата селищної ради Галини Симчишиної, секретаря селищної ради Наталії Гарник, першого заступника селищного голови Андрія Карпушина, керуючого справами апарату селищної ради Оксани Бондарчук, начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради Богдана Німця, начальника відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталії Дзюби відбулися загальні збори жителів с.Йосипівка, на яких обговорено різнопланові питання життєдіяльності села.

Фото без опису

У зборах взяло участь близько 50 жителів села.

Питання про формування старостинських округів у громаді та обов’язки старости інформувала керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, проаналізовано кількість населення, витрати на утримання старост, офісів старост, енергоносіїв, враховано територіальне розташування населених пунктів. Ознайомлено з обов’язками старости. Жителі села надали пропозиції, щоби сформувати один округ на території колишньої Старосинявської селищної ради, оскільки для населення добиратися до Нової Синявки незручно і неблизько, люди звикли до центру колишньої селищної ради, й це дозволяє кількість населення, враховуючи ще села Іванківці, Теліженці, Уласово-Русанівку, окрім того не потрібно додаткових затрат на утримання та обладнання іншого офісу старости, бо він знаходиться в приміщенні, наприклад, кіновідеомережі..

Голова громади Віталій Здебський проаналізував фінансово-економічну ситуацію в громаді, наголосив, що ті села, де до цього часу не виконувалися роботи з покращення інфраструктури, будуть включені в план соціально-економічного розвитку першочергово.

На жаль, жоден з орандарів не прийшов на збори, тому депутат селищної ради Галина Симчишина запропонувала звернутися до них письмово. Оговорили проведення освітлення, ремонт доріг, водогону, на що дали згоду люди більшістю голосів і визначили першочерговий вид роботи в селі Йосипівка на 2018 рік – будівництво водогону, бо питання водопостачання вкрай складне.

Мешканці села поспілкувалися із начальником відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталією Дзюбою, яка наголосила на проведенні приватизації земельних ділянок жителів, що знаходяться біля їхніх будинків.

Фото без опису

 

Підсумки зборів підвів селищний голова Віталій Здебський та депутат селищної ради Галина Симчишина, які зауважили на тому, що за один рік неможливо охопити усі 45 населених пунктів ремонтними чи будівельними роботами, у 2018 році особлива увага буде тим селам, де ще не відновлювали освітлення, доріг, водогону чи ін., розпочнуться роботи із виготовлення проектної документації, на що потрібно час та кошти, задіяти спеціалістів та приступати до виконання робіт.

Прес-служба ОТГ.