СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ

Дата: 24.01.2018 16:09

Відповідно до ЗУ «Про соціальні послуги», постанови КМУ від 21.11.2013 року №896 «Про затвердження порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)» фахівцем із соціальної роботи Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради відвідано 2 родини, які опинились в складних життєвих обставинах та потребують соціальної підтримки.

В даних сім’ях здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини та складено акти оцінки потреб дитини та її сім’ї. Родинам надано соціальні послуги та одна сім’я отримала гуманітарну допомогу.

Робота центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямована на всебічну підтримку незахищених родин, надання психологічних, моральних та інформаційних послуг з метою підтримати кожного члена сім’ї, забезпечити належні умови життя та виховання дітей, від чого залежить майбутнє.

Прес –служба ЦСССДМ.