Даний захід під назвою «Рідний край,  де ми живемо, Україною зовемо» організовано працівниками відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради з нагоди 25-ої річниці  Незалежності України.

Участь у заході взяли пФото без описуредставники  Хмельницького обласного науково- методичного центру культури  і мистецтв  -  заступники директора, заслужені  працівники  культури України Олена Ільїнська,  Таїсія Стан, методист навчально-методичного відділу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Хмельницького обласного науково –методичного центру культури і мистецтв Людмила Мєзенцева, методист відділу народної творчості Олександр Серветник, заввідділом маркетингу та інновацій Оксана Ільїнська, які  працювали у складі журі. Олена Василівна Ільїнська  вручила грамоти за перші місця у конкурсі «Перлинкове намисто» вихованцям Старосинявської ДМШ –  Наталії Маринчак, Дарині Гінгазовій та Марині  Лучіцькій.

Захід відкрили вітальними словами голова районної ради Василь Франчук та керуюча справами  об’єднаної територіальної громади Оксана БондаФото без описурчук, яка  у своєму виступі зупинилася на історичних аспектах становлення України як держави :

Доброго дня, шановні учасники заходу,   дорогі гості!

Раді вітати вас на історичній землі Старосинявської громади. Сьогодні нас зібрала гарна подія – Творчий звіт колективів художньої самодіяльності району, присвячений 25-річниці Незалежності України.

2016 рік, коли Україна відзначає 25-ліття незалежності, Український інститут національної пам’яті назвав Роком Державності – на честь низки історичних подій, які привели до проголошення, а

Фото без описупотім відновлення Україною незалежності у ХХ столітті.

24 серпня 1991 року прийнято Акт проголошення незалежності України, що був схвалений всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року.

Уперше в ХХ столітті незалежність України була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради.

24 серпня 1991 року на позачерговому засіданні Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.

1 грудня 1991 року на Всеукраїнському референдумі українці підтвердили прагнення жити в незалежній державі.  Першими із понад 130 країн світу Українську державу визнали Польща, Канада, Латвія і Литва, які завжди  підтримували Україну під час Революції Фото без описуГідності.

Наша Земля стає вільною, незалежною та проголошує перед цілим світом, що вона була, є й хоче бути українська. І коли б навіть нашій молодій Державі не суджено було довго жити, то наш Край залишиться вже назавжди українським, бо нема такої сили, яка могла б знищити душу, сильну волю нашого українського народу. Саме сьогодні  ви зможете відчути духовність Старосинявщини, переглянувши номери творчої молоді, проаналізувати та зробити висновки. Гарних вам хвилин спілкування та гарного настрою. Від імені депутатського корпусу селищної ради, голови громади Віталія Здебського щиро вітаємо вас із професійним святом Працівників культури, бажаю миру, добра і любові, успіхів в обраній справі.

Прес-служба ОТГ.