19 травня в Старосинявській селищній раді відбулось засідання під назвою «Гарна освіта – основа майбутнього наших дітей»

Дата: 20.05.2016 13:10

Ініціаторами та учасниками якого були експерти шведсько – українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдер Сеітосманов та Войтек Мархілевський.

Також в засіданні взяли участь батьки, учні, представники органів місцевого самоврядування, вчителі.

Учасники засідання розглянули питання про визначення пріоритетів у школі, про роль громадськості в якісній освіті.

Засідання проходило у формі діалогу з учнями, батьками та вчителями. Експерти проекту використовували презентації для батьків та дітей, тематичні інтерактивні вправи.

Підбиваючи підсумки, учасники визначили способи підвищення якості освіти в сільській місцевості.