Фото без описуНа базі Дашковецького НВК проведено семінар вчителів фізики на тему "Методична діяльність вчителів природничо - математичного циклу в умовах інноваційного розвитку освіти".

Директор школи Юрій Васильович Горох провів екскурсію школою. Роботу семінару розпочала методист методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради  Галина Грохольська. Із ключовими питаннями Закону "Про освіту", а також концепцією Нової української школи - як простору нових освітніх можливостей, присутніх ознайомив проректор Хмельницького ОІ ППО Олександр Попик. Про стан функціонування та перспективи розвитку освіти об'єднаної територіальної громади, про забезпечення навчальних закладів сучасними інтерактивними та цифровими комплексами доповів начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук.

Усі присутні відвідали відкритий урок у 9 класі  «Світлові явища. Закони відбивання і заломлення світла». Під час проведення уроку використано Інтернет - сервіси Web-2.0 для перевірки та узагальнення знань учнів.  Майстер - клас з учителями  фізики “Використання сервісів Web 2.0 у вивченні фізики” провів вчитель фізики Дашковецького НВК Олександр Денисенко. Підсумки семінару узагальнив методист фізики Хмельницького ОІ ППО В. Гудзь, який надав методичні рекомендації щодо участі вчителів у професійних конкурсах та учнів  у турнірі юних фізиків.

Прес-служба відділу освіти.