СВЯТО ХЛІБОРОБІВ ВІДЗНАЧАЮТЬ ІЗ ДІДА – ПРАДІДА

Дата: 20.11.2017 17:29

У місцевому сільському Будинку культури с.Івки відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства, участь в яких взяли працівники із с.Івок та с.Травневого, в.о. старости сіл Вододимир Бортник, керівник фермерського господарства «ДП Пасічна» Віталій Таєнчук, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник управління агропромислового розвитку РДА , депутат селищної ради Андрій Лакуста, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради Богдан Німець, котрі вітали жителів сіл на урочистих заходах.

Перший заступник селищного голови Андрій Карпушин привітав учасників заході зі святом, яке відзначають хлібороби ще із діда-прадіда, вручив грамоту селищної ради Віталію Таєнчуку за відродження інфраструктури сільських населених пунктів, надану допомогу закладам соціальної сфери та з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

Для гостей керівником господарства Віталієм Таєнчуком організовано святкові урочистості - мелодійні пісні дарували присутнім артисти із Старокостянтинова.

Прес-служба ОТГ.