Фото без опису22 січня 2018 року в читальному залі бібліотеки відбувся історичний екскурс «Соборність – це єдність і злагода», в якому взяли участь працівники селищної ради, райдержадміністрації, представники установ та організацій громади, користувачі бібліотеки.

Розпочала святковий захід учениця 11-А класу Старосинявського НВК Анастасія Федорчук, яка прочитала вірш «Соборна Україна». Ведуча заходу бібліотекар 1 категорії Наталя Данілкович, наголосила на тому, що сьогоднішню зустріч присвячуємо Дню Соборності нашої держави. «Людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. ЇЇ не обирають, вона, як і мати – твоя доля. Україна! Країна хвилюючої краси, радості і печалі, розкішний вінок з рути і барвінку, чорнобривців і калини. Це бентежна історія мужнього народу, що віками боровся за волю, за єдність, за своє щастя, свідками чого є високі в степах обеліски, могили й пам’ятники». Данілкович Н.П. провела також для присутніх історичний екскурс в історію становлення Незалежності і Соборності України, який завершила рядками: «Слава нашій Україні, невмируща слава. Стійте струнко, в цю хвилину лине Гімн держави». Прозвучав Гімн України.

З вітальним словом до присутніх звернулися головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Скригунець П.М., котрий передав вітання від голови громади Віталія Здебського та проаналізував виконані справи громади у Соборній Україні, адже завдяки децентралізації обладнано сучасний опорний навчальний заклад, проведено будівництво та реконструкцію котелень, та багато інших справ на розвиток інфраструктури; головний спеціаліст відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради Бортнік Г.В., начальник архівного відділу райдержадміністрації Сологуб Л.Л.

Ведуча закликала учасників заходу згадати у молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилили голови під час хвилини мовчання.

Пісню «Плакала калина» виконали працівники районного будинку культури Лотишко А.В., Ткачук З.В., Лотишко Н.П.

Данілкович Н. П. запросила переглянути відеофільм до Дня Соборності України про ті вікопомні історичні події, які сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України. На завершення заходу всі учасники взялися за руки і утворили «Ланцюг єдності» та разом побажали нашій державі сили, любові і великої віри. Також переглянули розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Єдина і неподільна Україна».

Фото без опису


 

Прес-служба Старосинявської ЦРБ.