ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА ІЗ в.о. СТАРОСТ

Дата: 19.01.2018 16:53

У селищній раді відбулася робоча нарада із в.о. старост, яку провела керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук за участю Наталії Дзюби, в.о. начальника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету селищної ради, Ігора Федорчука, начальника КП «Старосинявський комунгосп», Анатолія Скакуна, завідувача сектору мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення селищної ради, Анатолія Бондара, головного спеціаліста з питань цивільного захисту населення апарату РДА.

На нараді обговорено практичні шляхи вирішення питань:

Організація благоустрою населених пунктів, про що інформував І.Федорчук, начальник КП «Старосинявський комунгосп».

• Приватизація земельних ділянок
  • Створення громадських пасовищ
  • Проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів
  • Встановлення та зміна меж населених пунктів, провела інструктаж Наталія Дзюба, в.о. начальника відділу земельних ресурсів.
  • Питання цивільного захисту: налагодження системи оповіщення в населених пунктах громади, розповіли А.Ф.Скакун, завідувач сектору мобілізаційної роботи та НС селищної ради; А.М.Бондар, головний спеціаліст НС.
  • Питання ведення діловодства у селищній раді, розповіла О.Бондарчук, керуючий справами апарату селищної ради. Детально проаналізовано планування в.о. старост на 2018 рік, звіти за 2017 р., наголошено на видачі довідок згідно облікових документів.

Прес-служба ОТГ.