ЯК БУДУВАТИ СУЧАСНУ ПЕДАГОГІЧНУ СПІЛЬНОТУ?

Дата: 17.11.2017 17:02

«Сучасний учитель та сучасний урок через призму Нової української школи» – така загальна тема була винесена на обговорення під час роботи семінару учителів історії та музичного мистецтва на базі Пасічнянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., технологічний ліцей».

Завдання EdCampу, яке ставили перед собою його організатори, методисти методичного кабінету відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Світлана Гринчук, Юрій Чемерис – будувати спільноту відповідального вчительства на принципах незалежності думки, вільної ініціативи, здатну працювати в умовах реалізації концепції Нової української школи. Учасники заходу поділилися думками з приводу компетентнісного підходу до викладання історії та музичного мистецтва, власного бачення вимог до сучасного уроку та сучасного вчителя, використання ІТ-технологій у процесі викладання навчальних дисциплін, познайомилися з досвідом роботи Пасічнянського НВК.

Прес-служба відділу освіти.