Голова  Старосинявської  об’єднаної  територіальної  громади  Віталій Едуардович Здебський  зустрівся із жителями сіл Паньківці та Лисанівці, щоби обговорити процес становлення громади  та  актуальні для місцевих мешканців проблеми. Участь у сходах сіл  взяли: в.о. старости даних населених пунктів Григорій  Брицький,  перший заступник з питань діяльності виконавчих органів Андрій Карпушин, начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук, депутат селищної ради  Олександр Логвин,  заступник військового комісара Старосинявського РВК Максим Хмарук та представники агрофірми «Кернел», котра орендує у селі землі і працює з населенням по угодах соціального партнерства.

Серед активного обговорення  життєвих питань громада сіл  оприділилась на двох напрямках  робіт – розробити проект по будівництву водогону у селах та  виділенні ділянок землі під громадські пасовища.

Голова громади Віталій Здебський  ознайомив присутніх із процесом створення  об’єднаної територіальної громади, обговорили юридичні аспекти втілення в життя намічених проектів та виділення пасовищ.

Селищний голова поспілкувався із громадою сіл і відвідав місцевих храм, в якому проходила святкова служба до  Спаса (Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа).

Прес-служба ОТГ.