Селищна рада допомогла спланувати територію

Дата: 19.08.2016 15:20

Десятки років тому біля стадіону ДЮСШ у місцевому парку розміщувалася танцювальна площадка, котра впродовж тривалого часу не використовувалася і вся територія заросла чагарниками. Згідно рішення сесії Старосинявської селищної ради у 2013 році ділянку землі, котра не використовувалася, надали під будівництво греко-католицької церкви.

За  сприянням отця Мирона Лушнея, священика греко-католицького храму у Старій Синяві, та  церковної громади було відбудовану  нову споруду церкви. Планування території навколо вимагало певних зусиль: за сприянням селищного голови Віталія Едуардовича Здебського  та підрядника по дорожніх роботах  територію біля церкви  спланували і розчистили за допомогою сучасної техніки.

У планах о. Мирона ще багато корисних справ та задумів щодо розвитку церковної громади, виховання молоді та робота із старшим поколінням.

У неділю 21 серпня 2016 року  планується відкриття храму.

Прес-служба ОТГ.