Про скликання 30 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата: 20.02.2018 17:25

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява,

31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

20 лютого 2018 року     смт Стара Синява   № 08 /2018-р

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати тридцяту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 23 лютого 2018 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним :

• Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

2. Запросити на сесію : депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Русого І.П.; голову Старосинявської районної ради Франчука В.В.; керівників установ та організацій: головного лікаря КП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М., начальника відділу культури, національностей та туризму Німця Б.П., виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського районного ЦПМСД Стаднік Є.В., редактора районної газети «Колос» Козельського І.Д., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                          В.Здебський