Фото без описуУ селі Пилявці  у 2016 р. в.о старости Вірою Котик було  неодноразово організовано  збори місцевих жителів, на яких обговорено питання водопостачання та освітлення населених пунктів – с. Пилявка. Голова громади Віталій Здебський, поспілкувавшись із жителями, визначив шляхи  реалізації громадських запитів. На постійних депутатських комісіях обговорено та проаналізовано стан найкритичніших проблем громади  разом із членами виконкому, депутатами селищної ради та  відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету селищної ради, визначено об’єкти для роботи.

У 2016 році відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 року № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2016 році селищному бюджету було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 324 900,00 гривень на проведення видатків на реконструкцію водопроводу с. Пилявка Старосинявського району.

Відповідно до рішення сесії селищної ради від 21.10.2016 року №17 в 2016 році з селищного бюджету були виділені кошти в сумі 290,0 тис. гривень на  «Реконструкція водопроводу с. Пилявка Старосинявського району».

Кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в 2016 році на реконструкцію водопроводу с. Пилявка освоєні в повному обсязі, з селищного бюджету освоєно в 2016 році – 5,4 тис. грн.

У 2017 році  відповідно  до рішення сесії селищної ради від 29.06.2017 року №15/2017 в 2017 році з селищного бюджету були виділені кошти в сумі 284,6тис. на реконструкція водопроводу с. Пилявка Старосинявського району.

Рятувальники Старосинявщини на чолі із начальником Старосинявського  районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області Валентином Матіяшем  виконали ряд підготовчих робіт, фарбували водонапірну башту в с.Пилявці.

Водогін у Пилявці планують запустити в дію незабаром.

Прес-служба ОТГ та Управління фінансів.