Мальовничі обриси села над річкою Іквою  вражають своєю красою осінньої пори. У неділю  жителі Теліженець  прямували до місцевого храму біля парку, де відбувалася ранкова  церковна служба. Цього дня освячували оновлений храм, святкували храмове свято і відкривали новозбудовану дорогу.

Фото без опису

На заходи прибули  мешканці села, тимчасово виконуючий обов`язки  заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Гуменний,  голова Старосинявської ОТГ Віталій Здебський із працівниками селищної ради, Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський Антоній , архієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату;  Благочинний Старосинявського району УПЦ КП Олег Макаровський, священник  Михаїл,  керівник ПСП «Обрій» Олександр Крот,  голова РДА  Ігор Русий, голова райради  Василь Франчук.

Голова громади привітав усіх присутніх зі святом, побажав добра, міцного здоровя, миру та злагоди, добробуту в родинах, подарував на храм ікону Святої  Трійці, щоби оберігала і захищала мешканців від незгод. КП "Старосинявський комунгосп" селищної ради встановлено в громадських місцях села лавки. Після богослужіння усі присутні відвідали виставку сільськогосподарської продукції ПСП «Обрій», святкову трапезу.

В обідню пору відкривали дорогу.  Стрічку при відкритті дороги перерізати доручили: селищному головві Віталію Здебському, т.в.о. заступника губернатора Олегу Гуменному, голові РДА Ігору Русому, Благочинному Старосинявського району УПЦ КП Олегу Макаровському, голові райради Василю Франчуку,  директору ПСП «Обрій» Олександру Кроту. (Див. Відео).

Співфінансування дороги Теліженці-Уласово-Русанівка протяжністю 1950 м  у 2017 році було  раніше обговорено під час пленарного засідання 23 сесії  Старосинявської селищної ради 8-го вересня 2017 року,  інформовано про необхідність  виготовлення  технічної документації  відповідними службами спільно із Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області;  у минулому 2016 році  профінансовано  Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Старосинявської селищної ради Старосинявського  району Хмельницької області на 2016 рік  із селищного бюджету в сумі 454 тис. грн.  У 2017 році депутати селищної ради профінансували на 2017 рік дану програму в сумі 189 тис. грн. із селищного бюджету.

І було велелюддя. Приїхало багато людей з райцентру (Старої Синяви), з сусідньої Уласово-Русанівки, з Хмельницького (т. в. о. заст. голови ОДА, владика Антоній й уродженці села), з Меджибожа, вихідці Теліжинців ізвідусіль, односельці...
На концерт і святкову трапезу завітав і Народний артист України Володимир Смотритель, присутні дякували за його чудові пісні! Гарно виступили і наші, старосинявські, артисти з РБК! Теплих слів подяки отримав голова ПП «Обрій» Олександр Ілларіонович Крот, який ініціював і фактично будував церкву зі священиком Олегом Макаровським, а також найбільше доклав до будівництва дороги, слова подяки звучали селищному голові Віталію Здебському, - ділилися враженнями учасники дійства.

Спеціально для  офіційного сайту громади історію Теліженець  надіслала Любов СЕРДУНИЧ, член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, леді ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, уродженка села Теліжинці).

Фото без опису

Матеріал підготовлено Прес-службою ОТГ.