Нарада з керівниками навчальних закладів Старосинявщини

Дата: 06.10.2017 15:46

В відділі освіти, молоді,спорту, культури виконавчого комітету селищної ради відбулась нарада з керівниками навчальних закладів Старосинявщини.

В нараді взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лакуста С.В., начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Шикоряк В.М. та начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Кондратюк В.О.

Учасники наради розглянули ряд питань, а саме:  про підсумки зовнішнього незалежного оцінювання  в навчальних закладах громади у 2017 році; про стан водопостачання та харчування в навчальних закладах;  про результати досліджень питної води та овочів на вміст нітратів,  мікробіологічних досліджень, змивів, відібраних на харчоблоках закладів освіти; про розробку перспективного плану оптимізації мережі закладів освіти та інші.