СЕЛИЩНА РАДА ЗАКУПИЛА СПЕЦІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РОБОТИ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Дата: 12.12.2016 17:21

Старосинявською  селищною радою  на сесії  прийнято цільову програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони  на території Старосинявської селищної ради на 2016 – 2020 роки. Згідно даної програми закуплено 20 рукавів як укомплектування для пожежних машин.

Сьогодні перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин  зустрівся із колективом Старосинявського РС ДСНС в Хмельницькій області (керівник – майор цивільного захисту Валентин Матіяш) і передав згідно рішення сесії селищної ради від  29 листопада 2016 року майно їм на баланс.

Під час зустрічі обговорено  питання пожежної безпеки в населених пунктах громади та заходи в разі виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру.

Прес-служба ОТГ.