Про скликання 12 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання»

Дата: 09.12.2016 16:59

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел.  2-10- 89  Код ЄДРПОУ  04402824

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09  грудня  2016 року                         смт  Стара Синява                     № 85/2016-р

Про скликання  12 –ї  позачергової  сесії Старосинявської  селищної  ради VII скликання»

Керуючись пунктом 8  статті 42, пунктом  9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  та у зв’язку з необхідністю :

1. Скликати  дванадцяту   позачергову  сесію Старосинявської  селищної ради VІІ скликання     16  грудня 2016 року  о 10 годині  ранку в  адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява  з  таким  порядком  денним:

1. Про внесення  змін  до  селищного  бюджету  на 2016  рік.
                           2. Про надання  матеріальної  допомоги.

2. Запросити на сесію: головного лікаря КП «Старосинявська  центральна районна  лікарня»  Макогонського В.М., начальника відділу  освіти, молоді, спорту  та культури  виконуючого комітету селищної ради Пузирука О,М.,   виконуючого обов’язки головного лікаря Старосинявського  районного ЦПМСД Стаднік Є.В., представники громадськості.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                                      В.Здебський