До селищної ради  щомісяця  надходить більше  50  заяв  про вирішення різних проблем громадян, найбільше  уваги  потребують земельні спірні питання, питання меж, сусідських взаємовідносин та ін.

Фото без опису

Комісія селищної ради у складі секретаря селищної ради Гарник Наталії, начальника відділу комунального майна, господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Мельника Володимира, начальника  КП «Старосинявський  ЦВК №» Коломійця Миколи, начальника КП «Старосинявський комунгосп»  Ігоря Федорчука провели обстеження житлового будинку за адресою смт Стара Синява, вулиця Заводська у присутності власників квартир.

Проблема  стосувалася  дотримання належного використання каналізаційних труб у квартирах сусідів.  Обстеживши  умови проживання та враховуючи те, що дані квартири не перебувають на балансі Старосинявського комунгоспу, а водопровід не обслуговується КП «Старосинявський  центральний  водоканал №1»   комісія  винесла пропозицію  врахувати  спільне користування водопроводом та каналізаційними трубами  та вирішити дане питання спільними зусиллями власників квартир. У разі  не знаходження компромісу заявнику звернутися до контролюючих органів.

Прес-служба ОТГ.