ВІДБУЛАСЬ РОЗШИРЕНА РОБОЧА НАРАДА

Дата: 24.07.2017 13:54

У малому залі засідань адмінбудинку   селищний голова Віталій Здебський  провів розширену робочу нараду із керівниками структурних підрозділів селищної ради, комунальних організацій та установ, під час якої  обговорено  плани та завдання  кожного підрозділу.

Комунальним підприємствам селищної ради –   КП «Старосинявський комунгосп» доручено завершити обкіс парків та скверів, тротуарів, вулиць у Старій Синяві,  перевірити наявність та справність бензопил, які рахуються на балансі  громади,  зробити обхід усіх об’єктів господарювання, приватних підприємців з проханням прибрати навколишні території біля власних установ, яток чи магазинів.

Обговорено роботу  комунальної установи  кінотеатру «Зоря», доручено  найближчим часом  провести трансляцію 3D-фільмів  у селах та у Старій Синяві просто неба.

Відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради  доручено  завершити роботи по виготовлені проектно-кошторисній документації  Будинку культури в мікрорайоні Цукрозаводу,  виготовлення технічної документації  по Старосинявському РБК.

Прес-служба ОТГ.