ОБМІНЮВАЛИСЬ ДОСВІДОМ РОБОТИ

Дата: 24.01.2018 17:10

У селищній раді відбулася розширена скайп-нарада, організована Хмельницьким підрозділом установи Центру розвитку місцевого самоврядування (керівник Сергій Яцковський) спільно із Луганським Центром розвитку місцевого самоврядування та головою Старосинявської ОТГ Віталієм Здебським з приводу обміну досвідом роботи об’єднаних територіальних громад Хмельниччини та Луганщини.

До Старосинявської селищної ради звернулися – голова Біловодської ОТГ із Луганщини, де об’єдналося 14 сільських рад в одну громаду із населенням понад 22 тис. жителів, з проханням обговорити робочі питання діяльності різних структурних підрозділів громади, освоєння коштів державної субвенції та інші життєво-важливі питання жителів громади, зокрема, планування, проекти, фінансування, різні види документацій.

Під час спілкування голови громад та керівники структурних підрозділів мали можливість переконатися, що в Україні у ОТГ виникають одні й ті ж проблемні питання – насамперед питання співпраці з різними державними установами, службами, питання врегулювання певних процесів в законодавчому полі; виготовлення проектів та їх реалізація на практиці, з чим доводиться зустрічатися при виконанні різних напрямків будівельних робіт та робіт із реконструкції об’єктів.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.