АКЦІЯ: «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

Дата: 04.09.2017 17:06

Працівники  Старосинявського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради протягом серпня 2017 року  організували  та провели благодійну акцію «Готуємо дітей до школи». Головною метою акції  було забезпечення дітей шкільного віку з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах,  необхідними речами для початку нового навчального року.  Діти із 10 таких сімей, в яких виховується 17 дітей,  отримали шкільну форму,  взуття,  одяг, шкільне приладдя та канцтовари. Усі діти з радістю приймали подарунки та були вдячні.

Слова вдячності від селищної ради та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  висловлюємо  усім не байдужим, які долучились до акції та надали допомогу, а саме: ПП Омельчук Н.В., ПП Лучіцкий, ФОП Галиш В.Ц., ФОП Чемерис А.С., ФОП Намистюк Б.М, ПП Гончарук Р.В., ПП Вишнівська В.А., ПП Цехмейстер О.В., ПП Крот О.І.,  приватний нотаріус Намистюк Л.І. та отець Михаїл Самуляк настоятель церкви с. Адампіль.

Прес-служба ЦСССДМ.