День знань на Старосинявщині.

Дата: 01.09.2017 14:57

Традиційно у перший день осені усі школи  Старосинявськіої громади відзначають День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів.  Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. День знань покликаний підкреслити важливість освіти. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

Сотні учнів цього дня із квітами прийшли до рідних шкіл, аби привітати вчителів та один одного зі cвятом Першого дзвоника.

Із привітальними словами виступили директори шкіл, які привітали із початком навчального року усіх присутніх та побажали усім плідного навчального року.

По завершеню урочистих подій срібноголосий шкільний дзвоник покликав усіх школярів на перший урок.