Фото без описуКінець грудня  ознаменувався  святковою датою для архіваріусів Старосинявщини – відзначенням професійного свята.  З цієї нагоди заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста  та керуючий справами селищної ради Оксана Бондарчук від імені  голови Старосинявської ОТГ Віталія Здебського та депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради вручили Почесні грамоти селищної ради завідувачу Трудовим архівом Струтинській Олені Дмитрівні та начальнику архівного відділу райдержадміністрації Людмилі Леонідівні Сологуб і привітали їх із професійним святом.

Старосинявський районний Трудовий архів створений рішенням № 11 14-ї сесії Старосинявської районної ради від 18 червня 2004 року.

Розпочав свою роботу з 22 вересня 2004 року.Рішенням № 3 від 21 жовтня 2016 року 10-ї чергової сесії УІ скликання Старосинявської селищної ради створену комунальну установу «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради.01.11.2016 року зареєстровано як юридичну особу, ідентифікаційний код – 40928431.Трудовий архів має власний банківський рахунок,  гербову печатку та штамп.

У своїй діяльності з питань організації і методики ведення архівної справи Трудовий архів керується наказами та методичними рекомендаціями Державного комітету України, рішеннями та  розпорядженнями органів місцевого самоврядування та статутом комунальної установи «Трудовий архів» Старосинявської селищної ради.

Площа архівосховища – 46 кв.м., робоча кімната 24 кв.м. (спільна із начальником архівного відділу держадмістрації і завідувачем Трудового архіву).

На 22.10.2016 року нараховується 79 фондів – 10060 одиниць зберігання (у тому числі документи виборчих комісій).

За 2016 рік надійшло 858 запитів соціально-правового характеру, 7 з яких рекомендовано звернутися за місцем знаходження документів.

На протязі року архівом :

• оправлено та підшито 40 одиниць зберігання (к-пу « Колос») ;
  • проведено ремонт 60 аркушів документів (Старосинявський цукрозавод) ;
  • проведено обезлипення 200 одиниць зберігання ;
  • упорядковано 60 одиниць зберігання (к-пу «ім. Ульянова»).

Прийнято на зберігання 14 фондів – 454 одиниці зберігання :

• Районна виборча комісія – 9 одн.зб. ;
  • Селищна виборча комісія – 14 одн.зб. ;
  • Заставецька сільська рада – 13 одн.зб. ;
  • Мшанецька сільська рада – 16 одн.зб. ;
  • Старосинявське міжгосподарське підприємство по виробництву яловичини – 26 одн.зб. ;
  • Цимбалівська сільська рада – 69 одн.зб. ;
  • Івківська сільська рада – 9 одн.зб. ;
  • Харковецька сільська рада – 3 одн.зб. ;
  • Новосинявська сільська рада – 21 одн.зб. ;
  • Лисанівська сільська рада – 34 одн.зб. ;
  • Адампільська сільська рада – 70 одн.зб. ;
  • Старосинявський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Надія»- 7 одн.зб. ;
  • Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 113 одн.зб.;
  • Старосинявський районний центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді – 50 одн.зб.

Описано працівником архіву 16 одн.зб. (СОК «Івана ГАнжі», ПП «Заставці-Агро») ;

• передмов до описів -2 (СОК «Івана ГАнжі», ПП «Заставці-Агро»).

Надавалася методична та практична допомога ліквідаторам у підготовці впорядкування документів для передавання на зберігання до Трудового архіву.Подається інформація органам місцевої влади про порядок роботи Трудового архіву, проблемні питання щодо порядку передачі документів ліквідованих установ, зміцнення матеріально-технічної бази.
Архівне приміщення забезпечене охоронно-пожежною сигналізацією.
Підключено до Мережі Інтернет.

В архіві працює: завідувач (1 штатна одиниця), бухгалтер (0,25 штатної одиниці).

Прес-служба КП «Трудовий архів».