Хмельницька область, Хмельницький район

НА ЗАСІДАННІ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ РОЗГЛЯДАЛИ ПИТАННЯ ПРИДБАННЯ ПРИЧЕПІВ

Дата: 05.09.2016 16:49

Голова громади Віталій Едуардович Здебський  на робочій нараді  зосередив увагу  керівників комунальних підприємств  на проведенні  ряду заходів із благоустрою населених пунктів громади та селища, вказавши  на процесі освоєння державної субвенції та поетапному процесу закупівлі необхідної техніки.

Першим із  етапів був тендер по закупівлі причепів.  Головою Тендерного комітету, першим заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушиним Андрієм Андрійовичем  організовано та проведено засідання тендерного комітету із закупівлі двох нових причепів  ПТС-4 з нарощеним бортом.  Засідання тривало близько 2 годин, під час розкриття конвертів розглянуто усі пропозиції конкурсантів. За пропозиціями та дотримання процедур тендерного комітету згідно чинного законодавства  переможцем стали ТОВ «Укравтозапчастини», які запропонували найнижчу ціну – 237 800 грн.

Причепи  доставили у КП «Ставросинявський комунгосп» і вже сьогодні використовують для проведення робіт із благоустрою.

Прес-служба ОТГ