Учні навчатимуться вже дванадцять років…

Дата: 16.11.2017 16:41

На базі відділу освіти, молоді , спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради відбулась нарада вчителів четвертих класів, які в 2018-2019 навчальному році будуть навчати перший клас за новою програмою і де учні навчатимуться вже дванадцять років.

Головним питанням на семінарі було - опрацювання Закону України «Про освіту». Методист початкових класів Ніколаєць Валентина Павлівна наголосила, що впроваджуючи цей закон вчителеві потрібно відірватись від дошки з крейдою, учня відірвати від підручника і навчати інтегровано по -новому, готувати підростаюче покоління до життя в сучасному суспільстві. Відповідно до нового закону вчитель початкових класів зможе самостійно розробляти освітню програму, на основі розробленого МОН державного стандарту. Дана програма схвалюватиметься педагогічною радою закладу та затверджуватиметься його керівником.

Такі зміни відбуваються в освітньому процесі, що викликані стрімкими змінами в суспільстві та науково-технічному прогресі.

Прес-служба відділу освіти.