Фото без описуУ селищній раді відбулася нарада під головуванням першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Карпушина із представниками  громадської організації  “Агенція сталого розвитку “Астар” та працівниками селищної ради, організована з метою  вивчення можливостей громади, її самодостатності, реалізації.

Голова  правління   громадської організації  Демчук  Олег  Віленович запропонував  заключити угоду  про співпрацю, яка передбачає співробітництво сторін щодо створення умов для дієвого діалогу між представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, територіальних громад, засобів масової інформації для вивчення та обміну досвідом діяльності, взаєморозуміння, стабільного економічного розвитку, впровадження в регіоні ідей демократії, свободи слова, верховенства закону та права.

На нараді обговорено можливість створення кооперативу з реалізації  сільськогосподарської продукції, продукції бджолярства  за відповідними цінами, але для цього необхідно вивчити  думку населення, можливості громади щодо виготовлення певних обсягів продукції.

Прес-служба ОТГ.