21-ша СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛА ДЕСЯТЬ ПИТАНЬ

Дата: 11.08.2017 13:45

У  великому  залі  засідань селищної ради  відбулася  21-ша  позачергова  сесія селищної ради,  яку провів  селищний голова  Віталій  Здебський за участю 16 депутатів селищної ради.

Протягом 40 хвилин тривало обговорення  питань  щодо  затвердження порядку денного, після внесення ще двох питань – про розгляд заяв голів постійних депутатських комісій: з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Юрія  Гурина  та з питань регламенту, законності, правопорядку та етики Володимира Кондратюка, затвердили порядок   денний.  Секретар селищної ради  Наталія Гарник зачитала  заяви  про складання ними своїх повноважень.  Була пропозиція депутатів на наступну сесію підготувати проекти рішень та об’єднати   останні дві депутатські комісії, оскільки остання комісія,  у зв’язку із  відсутністю кворуму,  не може працювати в нормальному режимі.

Питання порядку денного  розглядали за участю доповідачів, ще раз обговорили питання про уточнення переліку об’єктів комунальної власності селищної ради,  фінансування проектів та побудови  водогонів у селах, про що розповів голова громади Віталій Здебський.

Пленарне засідання 21-ої сесії селищної ради  тривало майже дві години.

Прес-служба ОТГ.