На Хмельниччині триває соціологічне дослідження за підтримки ЄС

Дата: 29.09.2016 16:19

У приміщенні  Старосинявського районного центру зайнятості в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області»  проведено соціологічне дослідження, в якому взяли участь заступник голови Старосинявської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради  Світлана Лакуста, представники районного центру зайнятості та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході групової дискусії розглянуто актуальні  питання щодо стану ринку праці, зокрема: існуючі проблеми в області та районі, динаміка, система регулювання, а також визначення попиту та пропозицій по переліку професій. Окрему увагу було приділено визначенню напрямів кваліфікації учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Результатом обговорення стали рекомендації щодо покращення ринку праці в Хмельницькій області й зокрема на території Старосинявської ОТГ.

Прес-служба ОТГ.