ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ З ДІЛОВОДАМИ

Дата: 26.01.2018 16:16

У селищній раді відбулася внутрішня робоча нарада із діловодами сіл громади, яку провела керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук , участь в роботі взяли: начальник архівного відділу райдержадміністрації Людмила Сологуб, державний нотаріус Старосинявської державної нотаріальної контори Олена Гоменюк, в.о. начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, 16 діловодів сіл та працівники відділу організаційно-кадрової роботи – начальник відділу Любов Яцишина та головний спеціаліст Оксана Янківська.

Виступаючі інформували учасників наради з наступних питань та провели робочий інструктаж:

1.Про упорядкування документів: погосподарських книг. Інформує Людмила Леонідівна Сологуб, начальник архівного відділу райдержадміністрації

Виступаюча наголосила, про впорядкування документів погосподарського обліку та нотаріальних дій відповідно до Наказу Державної служби статистики України  від 11.04.2016  № 56, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 06 травня 2016 р. за № 689/28819 затверджено Інструкцію з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах.

2. Блок земельних питань. Інформує в.о. начальника земельного відділу виконавчого комітету селищної ради Наталія Леонідівна Дзюба.

3. Про ведення нотаріальних дій. Інформує державний нотаріус Старосинявської нотаріальної контори Олена Олександрівна Гоменюк

4.Про ведення діловодства в офісах старост сіл селищної ради. Інформує керуючий справами апарату селищної ради  Оксана Олександрівна Бондарчук

5.Про стан виконавської дисципліни в офісах старост сіл селищної ради. Посадові обов’язки діловода. Інформує керуючий справами апарату селищної ради Оксана Олександрівна Бондарчук

Керуюча справами апарату селищної ради підвела підсумки наради і наголосила на дотриманні вимог чинного законодавства та ведення обліку необхідної документації.

Прес-служба ОТГ.