Привітання селищного голови зі святом Останнього дзвоника

Дата: 26.05.2017 16:04

Шановні школярі, вчителі та випускники!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя,  успіху,  здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою,  голова Старосинявської ОТГ  Віталій Здебський.