ПРОВЕДЕНО ПСИХОЛОГІЧНІ БЕСІДИ ІЗ РОДИНАМИ

Дата: 01.11.2017 16:01

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та здійснення соціального супроводу сімей із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так, працівниками центру в кінці жовтня, з метою охоплення соціальними послугами найбільш уразливих категорій населення, відвідано 5 сімей, в котрих виховується 11 неповнолітніх дітей , що проживають на території Старосинявської громади та які перебувають у складних життєвих обставинах.

У результаті відвідування даних сімей обговорено питання з членами сімей щодо: відповідального батьківства, поліпшення житлових умов для комфортного проживання дітей, щодо раціонального використання державної допомоги при народженні дитини, попередження сімейного неблагополуччя, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми і недопущення порушень прав дітей.

Прес-служба ЦСССДМ.