В АДАМПОЛІ РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 30.08.2018 15:25

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Шкільної, Центральної, Олеся Гончара в селі Адампіль успішно розпочато. ТОВ «Хмельницькагропроект» розроблено технічну документацію – робочі проекти капітального ремонту дорожнього покриття. Селищний голова Віталій Здебський виїхав на об’єкти, де тривають роботи.

У червні на засіданні виконавчого комітету селищної ради голова громади Віталій Здебський інформував про проходження процедури  експертизи будівництва тих доріг, які визначили, в с.Адамполі: на вулицях Набережна, Лесі Українки, Центральна, Олеся Гончара, Мічуріна, Шкільна та провулки: Шкільний, Набережний.

Наразі роботи із капітального ремонту доріг розпочалися: вивезено більше тисячі тонн щебеню на складський майданчик, проводиться грейдерування вуличних доріг. Використовуються кошти, що надійшли до селищного бюджету від пайової участі будівництва соєвого заводу в с.Адамполі – спрямовані згідно чинного законодавства на розвиток інфраструктури цього населеного пункту.

Інспекція ДАБК.