Літні дощі сприяли швидкому росту рослин поблизу тротуарів. Голова громади Віталій Здебський під час робочої наради із працівниками комунальних підприємств зосередив увагу на заходах із наведення благоустрою.

Працівниками КП «Старосинявський комунгосп» організовано обкошування територій у смт Старій Синяві: берег річки Ікви, вулиця Толстого, парк на вулиці Ватутіна, вулиці Івана Франка, Грушевського та у населених пунктах громади: Пасічна, Гречана, Харківці, Подоляни, Паплинці, Лисанівці, Паньківці.

Надано платні послуги населенню з вивезення твердих побутових відходів, перевезення щебеню у село Мисюрівка.

Працівниками комунгоспу розпочато підрізання кущів на вул. Івана Франка; здійснено зріз аварійних дерев в с.Заставці; посадку квітів у центрі селища на вул. Грушевського, прибирання вулиць, побілку бордюрів.

КП «Старосинявський комунгосп».