Хмельницька область, Хмельницький район

УПОРЯДКУВАЛИ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 10.07.2018 10:15

Літні дощі сприяли швидкому росту рослин поблизу тротуарів. Голова громади Віталій Здебський під час робочої наради із працівниками комунальних підприємств зосередив увагу на заходах із наведення благоустрою.

Працівниками КП «Старосинявський комунгосп» організовано обкошування територій у смт Старій Синяві: берег річки Ікви, вулиця Толстого, парк на вулиці Ватутіна, вулиці Івана Франка, Грушевського та у населених пунктах громади: Пасічна, Гречана, Харківці, Подоляни, Паплинці, Лисанівці, Паньківці.

Надано платні послуги населенню з вивезення твердих побутових відходів, перевезення щебеню у село Мисюрівка.

Працівниками комунгоспу розпочато підрізання кущів на вул. Івана Франка; здійснено зріз аварійних дерев в с.Заставці; посадку квітів у центрі селища на вул. Грушевського, прибирання вулиць, побілку бордюрів.

КП «Старосинявський комунгосп».

Коментарі:

Метастудія
2020-10-29 16:22:35

Тестовий коментар

Максим
2018-07-24 20:39:07

"потрібно почати створювати робочі місця" Цікаво, як пан пропонує створювати робочі місця? Це влада їх має створювати чи люди самі мають працювати, обєднуватись в кооперативи і тд.?

Побажання квітка зеленівна
2018-07-19 14:46:04

Чистота та порядок на територіі громади залежить від кожного з нас. Кожен власник двору, підприємства незалежно від форми власності зобовязані утримувати в чистоті прилеглу територію. А у нас???? По селищу трудно привести когось в приклад хіба,що газдільниця О. Іванов та ПП А.Сопрук. Непогано біля ТРК "Іква" з лицеоі сторони. І все.

Побажання
2018-07-19 14:41:37

Віктор
2018-07-19 12:44:14

Подякуйте за побрехеньки сволочі. шо робить адміністрація в районі? спитайте

Депутат
2018-07-18 21:26:00

Жодної обіцянки тут не бачу. Все написано про зроблені діла

Анонім
2018-07-18 20:24:12

Віктор
2018-07-18 09:42:19

Юра, може досить паплюжити під Анонімом своє селище? Ти там працював тоже. Багато зроблено громадою.

Комунгосп
2018-07-15 08:47:29

Читайте текст, працівники підприємства обслуговують всі села. Причому тут лишні розмови.

Б.Володя
2018-07-14 10:53:43

Депутати працюють безкоштовно, а працівникам комунгоспу треба 10 років робити, шоб заробити статки, шо мають бізнесмени Во сволоди! за пів року. шей получають мільони допомоги, то чо тут не писати. Мона і писати, на сесіях кричати, людей в морду бити, всі гроші на життя аж зашкалюють!

Анонім
2018-07-12 22:10:31

А знаших податків утримують депутатів,то хай виконують свою роботу,так як слід і пам'ятають,що не тільки в центрі живуть люди!

Депутат
2018-07-12 20:09:05

Молодці, працюють кожний день! В Синяві висадили квіти, прибрали, на Франка кущі стрижуть. На березі прибрали після свята. А кому недогода, хай сам закачає рукави і зробить, а не росуждає тут - недогода в усьому