Контроль цільового використання коштів при народженні дитини

Дата: 10.07.2018 09:32

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 623 від 30.10.2014 р. «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора», контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини здійснюється працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради.

Протягом І півріччя 2018 року, працівниками центру здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини у 54 сім’ях, у яких виховується 81 дитина та які проживають на території Старосинявської ОТГ. Складено акти обстеження матеріально-побутових умов проживання родин, надано індивідуальні соціальні послуги та консультації відповідно до потреб.

Нецільового використання коштів не виявлено.

Старосинявський ЦСССДМ.