Фото без описуДень медичного працівника - це свято не тільки лікарів, але й медсестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу. Кожного року цей день по-особливому  відзначає суспільство:  лікар відіграє важливу суспільну роль і посідає вагоме місце в житті кожної людини, родини, сім’ї.

Третя неділя червня є професійним святом для медичних працівників. Яким є це свято і ким його затверджено? Насправді,  день медичного працівника відзначають достатньо давно - з 1980 року. Щоправда, міжнародним цей день не назвеш - у різних країнах день медика відзначається в різний час і по-різному. Наприклад, є  Всесвітній день охорони психічного здоров'я, День медсестри, День лікаря. Але, як би не називали цей святковий день, він у календарі професійних свят посідає почесне місце.

У цей день голова громади Віталій Едуардович  Здебський під час зустрічі із медпрацівниками  комунальних закладів  Старосинявської селищної ради - Старосинявського ЦПМСД та  Старосинявської центральної районної лікарні, працівниками ФАПів та амбулаторій сімейного лікаря - щиро привітав з професійним святом, адресував теплі побажання щастя, мирного неба, міцного здоров’я та шани від людей.

Віталій  Едуардович вручив грамоти Старосинявської селищної ради: Єві Володимирівні  Стаднік, заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення «Старосинявського центру первинної медико-санітарної допомоги»; Антоніні Олександрівні Дашковській, сімейній медсестрі  Пилявської амбулаторії  загальної практики -сімейної медицини; Тимчук Галині Єпіфанівні, завідуючій неврологічним відділенням Старосинявської центральної районної  лікарні; Бацю Анатолію  Вікторовичу,  лікарю-онкологу Старосинявської центральної районної  лікарні;   Сідлецькій Інні Миколаївні,  медичній сестрі хірургічного відділення Старосинявської центральної районної  лікарні;   Синкович Світлані  Степанівні, медичній сестрі тарапевтичного відділення Старосинявської центральної  районної  лікарні; за багаторічну сумлінну працю, добросовісне та професійне виконання своїх  обов’язків у галузі охорони здоров’я  та з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Щирі вітання адресували медпрацівникам заступник голови райдержадмініситрації  Оксана Володимирівна Ліщишина, в.о. головного лікаря ЦПМСД  Єва Володимирівна Стаднік та головний лікар Старосинявської ЦРЛ Віталій Миколайович Макогонський.

Мелодійними піснями привітали винуватців події артисти Старосинявського РБК - Анатолій Лотишко та Зоя Ткачук.

У цей день звучали щирі побажання міцного здоров'я  усім  медпрацівникам, добра, родинного затишку, теплі вітання з професійним  святковим днем. Зі святом Вас, Люди в білих халатах!

Прес-служба ОТГ.